Na ferie do Uciechy

Od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci i młodzież do kina „Uciecha” na bezpłatne seanse filmowe.

AKTUALIZACJA:

Z uwagi na przekraczające możliwości sali kinowej zainteresowanie seansami Ośrodek Kultury wprowadził dodatkowe emisje porannych filmów. Na godzinę 10:00 zapraszamy osoby indywidualne, natomiast seans o 12:30 przeznaczony będzie głównie dla grup zorganizowanych. Jeśli nie będą mogli Państwo skorzystać z porannej projekcji można próbować dostać się na późniejszą – prosimy jednak o wzięcie pod uwagę, że większość miejsc będzie zarezerwowana dla przedszkolaków.

W ramach akcji „Ferie w mieście” od 20 do 24 lutego emitowane będą seanse dla dzieci i młodzieży. Poranne projekcie przeznaczone dla młodszych uczniów zaczynać się będą o godz. 10:00 (1,5h), młodzież zapraszamy na godzinę 18:00.

Z uwagi na „parasol licencyjny”, którym objęte jest nasze kino zabronione jest umieszczanie tytułów seansów poza siedzibą Ośrodka kultury, informacji w newsletterach wysyłanych przez Ośrodek i zamkniętych grup w serwisie facebook. Z tego względu wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dołączenia do grupy: https://www.facebook.com/groups/1215268155220353/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *