Reklama w serwisie gorakalwaria.org najlepszym sposobem promocji Państwa firmy.

Serwis gorakalwaria.org istnieje od 2013 roku, jednak pierwszą stroną poświęconą zagadnieniom związanym z terenem Góry Kalwarii powstała w kwietniu 2011 r. Od momentu powstania staramy się, by treści zamieszczane na stronie były interesujące dla czytelników, a sam serwis był miejscem przyjaznym dla mieszkańców.

Portal gorakalwaria.org oraz profile społecznościowe, które są z nim powiązane skierowany jest do mieszkańców gminy Góra Kalwaria oraz osób związanych z naszą okolicą. Jeśli prowadzą Państwo firmę na terenie gminy, bądź chcą Państwo skierować informację o produktach lub usługach do mieszkańców Góry Kalwarii nasz serwis będzie idealnym miejscem do zamieszczenia oferty.

Zalety reklamy w serwisie gorakalwaria.org:

– brak rotacji banerów – Państwa reklama będzie wyświetlana jako jedyna w wykupionym miejscu.

– niewielka ilość reklam – na każdej stronie serwisu banery wyświetlane są maksymalnie w trzech miejscach, dzięki czemu użytkownicy nie są rozpraszani przez nadmierną ilość informacji, a Państwa reklama nie musi konkurować o uwagę czytelnika z kilkunastoma innymi.

– duża liczba użytkowników odwiedzających stronę, duża liczba odsłon i niski współczynnik odrzuceń to główne atuty naszego serwisu.

Nasza strona jest chętnie odwiedzana przez lokalną społeczność. Gminę Góra Kalwaria zamieszkuje ok 25 tys. mieszkańców, jeśli odejmiemy osoby, które nie korzystają z internetu oraz najmłodszych użytkowników sieci możemy śmiało powiedzieć, że serwis gorakalwaria.org odwiedzany jest w ciągu miesiąca przez każdego dorosłego mieszkańca gminy przynajmniej jeden raz. W tym czasie niemal każdy z odwiedzających stronę spędza na niej średnio minutę przeglądając średnio 3 podstrony serwisu. Dla reklamodawcy oznacza to, że niemal każdemu z odwiedzających stronę reklama zostanie wyświetlona kilkukrotnie, a użytkownik będzie ją widział co najmniej przez kilkadziesiąt sekund.

Ceny dotyczą tygodniowej emisji reklamy w serwisie gorakalwaria.org. Podane ceny są cenami brutto – firma nie jest płatnikiem podatku VAT.

Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty:

– 10% po 4 tygodniach emisji

– 20% po 8 tygodniach emisji

– 30% po 12 tygodniach emisji

– 40% po 16 tygodniach emisji

– 50% po 20 tygodniach emisji

Reklama na facebook

Serwis gorakalwaria.org prowadzi największy fanpage poświęcony Górze Kalwarii pod adresem www.facebook.com/gorakalwaria posiadający ponad 4700 fanów (osoby lajkujące naszą stronę nie są kupionymi na aukcjach fanami, dzięki czemu współczynnik reakcji na posty jest nawet czterokrotnie wyższy niż u konkurencji). Jest to doskonałe miejsce do zamieszczenia informacji o Państwa usługach lub produktach. Koszt publikacji jednego wpisu to 100 zł. Przypięcie posta na górze strony (będzie wyświetlany jako pierwszy) + 100 zł/tydzień.

Kontakt

W sprawie zamieszczenia reklamy na naszej stronie zapraszamy do kontaktu poprzez e – mail: redakcja@gorakalwaria.org