Koncert na rzecz Łukasza

W najbliższą sobotę odbędzie się charytatywny koncert na rzecz mieszkańca naszej gminy poszkodowanego w wypadku samochodowym.

Łukasz Bogusz uległ wypadkowi w sierpniu zeszłego roku. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Choć rokowania były pesymistyczne po trzech miesiącach pobytu na oddziele intensywnej opieki mężczyzna zaczął powoli wybudzać się ze śpiączki. W obecnej chwili p. Łukasz oddycha samodzielnie, mówi szeptem, odzyskał pamięć, a także porusza prawą stroną ciała. Rodzina stara się zdobyć środki na rehabilitację, niestety możliwości finansowe nie pozwalają na pokrycie wszystkich kosztów zabiegów. W celu wsparcia powrotu do zdrowia w internecie prowadzona jest zbiórka pieniędzy, można również wesprzeć rodzinę przekazując na rzecz Łukasza 1% podatku PIT (szczegóły jak to zrobić).

Koncert, który odbędzie się w sobotę to doskonała okazja, by okazać serce i wspomóc rodzinę w walce o zdrowie męża i ojca. Impreza zapowiada się bardzo ciekawie. Na scenie wystąpią artyści Studia Buffo, uczestnicy popularnych programów promujących talenty oraz 2 zespoły muzyczne. Ponadto w trakcie koncertu odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego, wernisaż obrazów Julii Czarneckiej i licytacje przedmiotów podarowanych przez sportowców i artystów (m. in. koszulka piłkarza Legii Aleksandra Projovića z podpisami zespołu, koszulka z podpisem polskiego szczypiornisty Adama Wiśniewskiego, autografy Anity Włodarczyk i Marcina Gortata i książka z podpisem Cezarego Żaka).

Harmonogram:

14:40 – 15:15 – Jan Traczyk & Marcin Tyma – artyści z teatru Studio Buffo.
15:20 – 15:50 Patryk Krajewski – uczestnik programu The Voice of Poland.
16:30 – 16:45 Pokaz taneczny Mikołaja Strzyża – finalisty 8 edycji programu You Can Dance.
17:00 – 17:40 Kuba Adamus – uczestnik programu The Voice of Poland.
18:00 – 19:00 Zespół Kurs
19:00 – 20:30 Zespół muzyczny Rejs.

Impreza odbędzie się w siedzibie Ośrodka Kultury przy ul. Białka. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *