Dachowanie samochodu osobowego na ul. Grójeckiej w Górze Kalwarii

Dachowanie na Grójeckiej

Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek, 16 IX na Drodze Krajowej nr 50 w Górze Kalwarii.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu DK 50 oraz ulicy 11 Listopada ok. godz. 8:15. Skręcający z ul. 11 Listopada w kierunku Grójca kierująca fiatem punto nie zauważyła jadącej od strony ronda toyoty corolli i doprowadziła do zderzenia, w wyniku którego toyota dachowała. Ku zdumieniu świadków zdarzenia, prowadząca toyotę kobieta samodzielnie wydostała się z wraku pojazdu. W zdarzeniu uszkodzone zostały również dwa pojazdy stojące w korku.

Wypadek na kilka godzin sparaliżował pobliskie rondo i całe miasto. W ostatnim czasie był to drugie poważne zdarzenie w tym miejscu.

Omijanie korków na drogach naszego miasta jest dla mieszkańców codziennością. Ulice 11 Listopada, Grójecka i Marianki są dla wielu kierowców wygodnym sposobem na uniknięcie postoju przed zakorkowanym zazwyczaj rondem. Niestety, chwila nieuwagi oraz ograniczona przez ciężarówki widoczność mogą prowadzić do niebezpiecznych kolizji w tym newralgicznym punkcie. Miejsce to jest również doskonale znane okolicznym mieszkańcom, którzy unikając podobnych sytuacji rezygnują w ogóle ze skręcania w lewo w trakcie włączania się do ruchu na DK 50.

Dzięki uprzejmości naszego czytelnika, p. Krzysztofa prezentujemy ku przestrodze przebieg zdarzenia nagrany samochodowym wideorejestratorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *