Dachowanie samochodu osobowego na ul. Grójeckiej w Górze Kalwarii

Dachowanie na Grójeckiej

Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek, 16 IX na Drodze Krajowej nr 50 w Górze Kalwarii.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu DK 50 oraz ulicy 11 Listopada ok. godz. 8:15. Skręcający z ul. 11 Listopada w kierunku Grójca kierująca fiatem punto nie zauważyła jadącej od strony ronda toyoty corolli i doprowadziła do zderzenia, w wyniku którego toyota dachowała. Ku zdumieniu świadków zdarzenia, prowadząca toyotę kobieta samodzielnie wydostała się z wraku pojazdu. W zdarzeniu uszkodzone zostały również dwa pojazdy stojące w korku.

Wypadek na kilka godzin sparaliżował pobliskie rondo i całe miasto. W ostatnim czasie był to drugie poważne zdarzenie w tym miejscu.

Omijanie korków na drogach naszego miasta jest dla mieszkańców codziennością. Ulice 11 Listopada, Grójecka i Marianki są dla wielu kierowców wygodnym sposobem na uniknięcie postoju przed zakorkowanym zazwyczaj rondem. Niestety, chwila nieuwagi oraz ograniczona przez ciężarówki widoczność mogą prowadzić do niebezpiecznych kolizji w tym newralgicznym punkcie. Miejsce to jest również doskonale znane okolicznym mieszkańcom, którzy unikając podobnych sytuacji rezygnują w ogóle ze skręcania w lewo w trakcie włączania się do ruchu na DK 50.

Dzięki uprzejmości naszego czytelnika, p. Krzysztofa prezentujemy ku przestrodze przebieg zdarzenia nagrany samochodowym wideorejestratorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *