Paulina zakończyła występy w The Voice of Poland

Paulina Romaniuk nie przeszła do kolejnego etapu programu The Voice of Poland.

Pochodząca z Czerska Paulina bardzo dobrze radziła sobie w trakcie konkursowych występów. Do ścisłych finałów dostała się (dzięki decyzji trenerów Barona i Tomsona z Afromental) bez konieczności rozgrywania wszystkich pojedynków wokalnych. Pierwszy występ emitowany na żywo wokalistka przeszła brawurowo. Głosami telewidzów zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

Wczorajszy występ również był bardzo widowiskowy. Artystka musiała pokonać lęk wysokości i zjechała na scenę w ozdobnej klatce. Trenerzy chwalili Paulinę za piękny i emocjonalny występ. Niestety tym razem zabrakło szczęścia i głosów telewidzów. Tomson i Baron zdecydowali, że w programie pozostawią Kamila Bijosia, który ich zdaniem ma szansę wygrać trzecią edycję talent show.

Samo dojście do finałów i występów emitowanych na żywo to ogromny sukces. Wcześniej Paulina musiała pokonać wielu innych uzdolnionych wokalistów. Opinie jurorów o występach Pauliny również nie pozostawiają wątpliwości, że ma talent, który warto rozwijać. Żegnając się z programem Paulina powiedziała, że wkrótce nagra pierwszego singla i nie poprzestanie na występie w programie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *