KS Orzeł Baniocha - mecz na zakończenie sezonu.

Pechowy sezon z dobrym zakończeniem

Wysoką wygraną Orły z Baniochy zakończyły w sobotę sezon 2018/2019

Aż sześciokrotnie bramkarz Anprelu Nowa Wieś musiał wyjmować piłkę z siatki. Orły z Baniochy od pierwszych minut kontrolowały spotkanie i nie pozwoliły gościom na wykazanie się inicjatywą na boisku. Większość spotkania rozgrywana była na połowie drużyny z Nowej Wsi. Niezwykle skuteczna obrona gospodarzy nie pozwalała przeciwnikom na rozegranie skutecznej akcji i skierowanie piłki w kierunku bramki.

KS Orzeł - mecz na zakończenie sezonu

Ambitna postawa piłkarzy z Baniochy wynikała z pechowego dla drużyny sezonu. Choć w Klasie A tylko trzy drużyny mogły poszczycić się większą liczbą zdobytych punktów niż Orły, drużynie nie udało się awansować do Ligi Okręgowej. Do premiowanego awansem miejsca w grupie zabrakło jednego punktu. Zakończenie sezonu wysokim zwycięstwem miało pokazać, że drużyna nie rezygnuje z walki i w kolejnym sezonie zrobi wszystko, by awansować do okręgówki.

Po meczu wręczono zawodnikom nagrody oraz tytuł najbardziej wartościowego zawodnika klubu. Decyzją internautów statuetkę zdobył Mariusz Rosa.

KS Orzeł - mecz na zakończenie sezonu

Warto zauważyć, że z Ligi Okręgowej spadły w tym sezonie zespoły z Piaseczna i Konstancina – Jeziorny, a z Klasy B awansowała Korona. Jeśli wszystkie drużyny znajdą się w przyszłym sezonie w tej samej grupie, w naszym powiecie będziemy mogli obserwować niezwykle ciekawą rywalizację aż czterech klubów.

KS Orzeł - mecz na zakończenie sezonu

KS Orzeł - mecz na zakończenie sezonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *