Pierwsza ofiara silnych mrozów w naszej gminie

Utrzymujące się od kilku dni siarczyste mrozy zebrały tragiczne żniwo. Od początku roku w najbliższych okolicach Warszawy z wyziębienia zmarły cztery osoby. Jedną z nich był mieszkaniec naszej gminy.

Ciało 47 letniego mieszkańca wsi Pęcław zostało odnalezione w poniedziałek około godziny 11:00. O śmierci mężczyzny poinformował służby pracownik dowożący potrzebującym na zlecenie MOPS ciepłe posiłki. Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poinformował, że mężczyzna był podopiecznym miejscowej opieki społecznej.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki uruchomił bezpłatną infolinię 987. Pracownicy centrum zarządzania kryzysowego udzielają informacji na temat możliwych form wsparcia, wskazują najbliższe schroniska, jadłodajnie oraz punkty pomocy medycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *