poniedziałek, 18 luty 2019

Jak prawidłowo dostarczyć do UMiG protest przeciwko spalarni opon

Posted On wtorek, 03 luty 2015 00:00 Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tylko prawidłowe dostarczenie protestu przeciwko spalarni opon w Górze Kalwarii do UMiG gwarantuje, że będzie on uwzględniony w trakcie podejmowania decyzji przez burmistrza.

Wnioski i uwagi, które chcemy zgłosić muszą znaleźć się w Urzędzie Miasta najpóźniej w piątek, 6 lutego br.


Pisma możemy składać osobiście, listownie lub wysyłając e-mail. 

  • Jeśli zamierzają Państwo osobiście złożyć dokumenty należy to zrobić najpóźniej w najbliższy piątek przed godziną 15:00! Prosimy zabrać ze sobą kopię protestu, by pracownik Kancelarii mógł potwierdzić jego przyjęcie stemplem z datą.
  • Protest można wysłać listownie na adres: Urząd Miasta i Gminy, ul. 3 Maja 4, 05-530 Góra Kalwaria. O prawidłowym doręczeniu decydować będzie data stempla pocztowego. Poczta w Górze Kalwarii będzie czynna tego dnia do godz. 19:00. Nieco dłużej bo do północy czynna jest placówka pocztowa w Piasecznie, przy ulicy Kościuszki 43 (vis a vis cmentarza).
  • Wysyłane e-maile powinny dotrzeć do UMiG w piątek przed północą. Prosimy wziąć pod uwagę możliwe opóźnienia na łączach, które mogą spowodować, że wysłany w ostatniej chwili e-mail w skrzynce UMiG znajdzie się po północy i nie zostanie uznany. Adres, na który należy wysyłać protesty to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z uwagi na częste pytania o to, jaki temat powinien mieć e-mail, informujemy, że nie ma to znaczenia. Dla ułatwienia pracy urzędnikom proponujemy w temacie wpisywać znak sprawy tj. RGR.6220.18.2014.OCH

Wnioski grupowe będą rozpatrywane jak te, które wyślą osoby indywidualne, przy czym lepiej wysłać każdy dokument osobno. Jeśli zdecydują się Państwo na podpisywanie list wspólnie z innymi mieszkańcami prosimy pamiętać, że każdy podpisujący musi podać swoje imię, nazwisko i adres zamieszkania. 

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem dotyczącym wspomnianej inwestycji kliknij tutaj , w którym znajdziecie Państwo dokumentację inwestycji oraz przykładowy protest, który można wysłać do UMiG.

Czytany 407 razy